• Новак
Eggshell вулкански Ерупции Подвижна песок Hourglass Дома Декор Самовила Пејзаж Модел Figurine Hourglass

Eggshell вулкански Ерупции Подвижна песок Hourglass Дома Декор Самовила Пејзаж Модел Figurine Hourglass

DEN 479.00
DEN 811.20
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : пластични&стакло
Димензии : Висина 8.5 cm (3.3 ")
Тежина : 250g
Стил : модерен
Пакување : 1pc/Цртан филм кутија
Функција :
1.DIY Еко-пријателски,Исклучителна Изведба.
2.Топ Роденден,Забава,Фестивал,Бизнис,итн.подароци, за пријатели,роднини,љубовници.
3.Убав избор, да home office лоби биро табела декорација украси додатоци.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Strongwell
Материјал:
Обоени Глазура
Тема:
Пејзаж
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Објектот:
Куќа фигурини
Стил:
астрономски оркестарот
Материјал:
Стакло
Модел:
минијатурни

Избор на клиент