• Новак
SONGYUEXIA Девојки ЗЕЛЕНА латинска Танц Здолниште Покаже Перформансите Фустан со Трева и Јасмин, Цвет Шема Деца Модерен фустан

SONGYUEXIA Девојки ЗЕЛЕНА латинска Танц Здолниште Покаже Перформансите Фустан со Трева и Јасмин, Цвет Шема

DEN 480.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
90cm(80-90), 100cm(90-100), 110cm(100-110), 120cm(110-120), 130cm(120-130), 140cm(130-140), 150cm(140-150), 160cm(150-160)
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
songyuexia
Број На Модел На:
три нозе 100cm 110cm 120cm 130cm 140cm 150cm 160cm
Пол:
Девојки

Избор на клиент