• Новак
GZEELE нови САД лаптоп тастатура со C школка за samsung RC512 RC510 RC520 Topcase Домување Palmrest со touchpad и Звучник

GZEELE нови САД лаптоп тастатура со C школка за samsung RC512 RC510 RC520 Topcase Домување Palmrest со touchpad

DEN 1413.00
DEN 1487.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура. Ве молиме да се свесни дека ние не прифаќа враќање на пари поради мала разлика во производство
Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : ЦРНА

Главните карактеристики

Бренд Име:
GZEELE
Број На Модел На:
RC512 RC510 RC520
Компатибилен Бренд:
Samsung
Стандард:
НИ Стандард

Избор на клиент