• Новак
Вистински Меки силиконски случај за BQ Мобилни BQS 5070 Магија 5.0 меко покритие за BQS 5070 јасно силиконска маска +црно-бели бои

Вистински Меки силиконски случај за BQ Мобилни BQS 5070 Магија 5.0 меко покритие за BQS 5070 јасно силиконска

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи. Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.0" меко покритие за BQS 5070 јасно силиконска маска +црно-бели бои
Продажба На Поени :
Направи на најдобар qualty Tpu случај
2 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно. кога имавме. Откако примивме
производот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days.можете да ги пратите пред 24hours .ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.дали имате следење на број на freeshipping цел? да,Секоја цел мора следење на број .
QCC ВО ТАИ WAN
Geniune Меки силиконски случај за BQ Мобилни BQS 5070 Магија 5.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
weeten
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
5.0
Карактеристики:
силиконска маска
Компатибилен Бренд:
За BQ Мобилни BQS 5070 Магија
Функција:
TPU на заштита
Бои:
2 бои
Мало Пакување:
opp пакување
Микс од бои на wholesales:
прифати(лево порака)
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
занаети:
мека корица
користат за:
BQ Мобилни BQS 5070 Магија
Големина На Екранот:
5.0
Тип:
Случај

Избор на клиент