• Новак
10PCS/МНОГУ DG302 ДА-220 DG302 ДА-220F LCD ПЛАЗМА МОЌ MOS ЦЕВКА НОВИ

10PCS/МНОГУ DG302 ДА-220 DG302 ДА-220F LCD ПЛАЗМА МОЌ MOS ЦЕВКА НОВИ

DEN 177.00
DEN 186.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време. Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш. Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2.Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија. можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе. испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение . Повратни информации 1.Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BUW
Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Избор на клиент