• Новак
Бесплатен превозот 10pcs #B952AS-6R8N=P3 10X10mm TOKO печ моќ inductor 6.8 ух shield тип на моќ

Бесплатен превозот 10pcs B952AS-6R8N=P3 10X10mm TOKO печ моќ inductor 6.8 ух shield тип на моќ

DEN 332.16
Во достапна форма

Пристапност

Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција.,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. Ако ви треба нешто можете да ме контактирате,Бидејќи повеќето од нив се ' уште не се објавени на интернет. За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел .Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co. Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа.
Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!
.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент