• Новак
Bjmoto Мотоцикл CNC Виткање Продолжи Спојки Кочница Држела прилагодливи за Yamaha Yzf Р3 2015-2017 Р3 ABS 2017 Со YZF Р3 Логото

Bjmoto Мотоцикл CNC Виткање Продолжи Спојки Кочница Држела прилагодливи за Yamaha Yzf Р3 2015-2017 Р3 ABS 2017

DEN 1670.00
DEN 1919.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност


Мотоцикл CNC Виткање Продолжи Спојки Кочница Држела прилагодливи лост за Yamaha Yzf Р3 2015-2017 Р3 ABS 2017
CNC Виткање Продолжи Спојки Кочница Држела Сет
Материјал : Алуминиум
Боја : Црвена, Црна,Сина
Fitment : за Yamaha yzf r25 2013-2015,
за Yamaha Yzf -Р3 2015-2017
за Yamaha YZF-Р3 ABS(2017)

Главните карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-001-Р3
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Материјал Тип:
Alluminum
Специјални Функции:
Прилагодливи/Свитлива/Проширување Лост сет
Motobike Направи:
Јамаха
боја:
Црвена, Црна,Сина
Fitment:
за Yamaha Yzf Р3 2015-2017 Р3 ABS 2017

Избор на клиент