• Новак
MILOTO Жените Велосипед Тим Про Велосипедизам Џерси 2018 Долг Ракав Maillot Ciclismo mtb Велосипед возење Велосипед Облека лигавче панталони Велосипед Џерси

MILOTO Жените Велосипед Тим Про Велосипедизам Џерси 2018 Долг Ракав Maillot Ciclismo mtb Велосипед возење Велосипед

DEN 1640.00
DEN 1726.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.Опис Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL Пол : Мажи COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси 1 Парче * велосипед панталони/лигавче панталони со подлога
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните карактеристики

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
weimostar
Sleeve Големина:
Долг Ракав
Сезоната:
Пролет/Есен
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Број На Модел На:
Велосипедизам Облека сет
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Материјал:
Полиестер
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент