• Новак
Бренд Квалитет 2017 Нови Лето Блузи Плус Големина Гроздобер Цветни Печати Дијаманти Везови Чипка Шупливи Од Кошули blousa Врвот NS707

Бренд Квалитет 2017 Нови Лето Блузи Плус Големина Гроздобер Цветни Печати Дијаманти Везови Чипка Шупливи Од

DEN 1101.60
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата продавница!
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА (1 инч=2.54 см)
Како што се мери од страна на страна и ткаенина еластичност, тоа може да има 2-3cm мерење грешка предизвикана! Тоа не е квалитет проблем.
Големина Биста Целосна Должина M 84 64 L 88 65 XL 92 65 2 XL 96 67

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
NS707
Стил:
Гроздобер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
YIDILAMA
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент