• Новак
Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Копче за Ulefone Т1 Helio P25 Octa Core 5.5 инчен FHD Бесплатен превозот

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Копче за Ulefone Т1 Helio P25 Octa Core 5.5 инчен FHD

DEN 393.00
DEN 431.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Копче за Ulefone Т1 Helio P25 Octa Core 5.5 инчен FHD Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Црвена / Розова
Бренд Име:
Blackview
Број На Модел На:
Ulefone Т1

Избор на клиент