• Новак
Steampunk Црна Секси Чипка Јака Кратко Sleeve Bodycon Тенок Жените Кошули Готски Гроздобер Жакард Шарени Блузи Tee

Steampunk Црна Секси Чипка Јака Кратко Sleeve Bodycon Тенок Жените Кошули Готски Гроздобер Жакард Шарени Блузи

DEN 2880.00
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме! Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Плаќање : да ја прифатиме Зачувам, Кредитна картичка, Банкарска да Банкарски Трансфери; Western Union , Money Gram . Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 25-40 работни дена да пристигнат. Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ако купите нашите производи, ние може да ви обезбеди без жиг слика
. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Повратна информација : Како ја вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Стил:
Готски
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
Y-723
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Црна
Големина:
XS S M L XL XXL
Сезоната:
Лето
Материјал:
ПАМУК 100%

Избор на клиент