• Новак
САД Мажите Велосипедизам Шорцеви Црна 4D Поместена Гел Опрема Шема Краток Велосипед MTB Велосипед Шорцеви Ropa Ciclismo Хулахопки За Човекот Жени

САД Мажите Велосипедизам Шорцеви Црна 4D Поместена Гел Опрема Шема Краток Велосипед MTB Велосипед Шорцеви Ropa

DEN 647.00
DEN 719.04
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакет Се Вклучени :
1piece x Велосипедизам шорцеви со подлога
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
Велосипедизам Шорцеви
Материјал:
Lycra,Полиестер
Функција:
Анти-пот,Брз Сува
Пол:
Мажи
Бренд Име:
weimostar
Ткаенина Тип:
Џерси

Избор на клиент