• Новак
Калено Стакло со Заштитен Филм HD Ултра Јасно Guard За Tic Smart Watch Ticwatch S/E Зајакнато Екран Заштитник Маска

Калено Стакло со Заштитен Филм HD Ултра Јасно Guard За Tic Smart Watch Ticwatch S/E Зајакнато Екран Заштитник

DEN 76.00
DEN 76.32
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # . Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.

Главните карактеристики

боја:
за Ticwatch S, за Ticwatch E
Големина:
1 piece, 2 pieces
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Јазик:
Француски,Германски,Полски,Руски,Турски,Италијански,Шпански,Англиски,Португалски,Норвешки
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Надморска Височина Метар,Бирање, Повик,Порака За Потсетување,Одговорите На Повик,Passometer,Расположение Tracker,Фитнес Тракер,Повик За Потсетување,Далечински Управувач,Спиење Tracker,Притисни Порака
Бренд Име:
KomoKe
Тип:
Екран Заштитници

Избор на клиент