• Новак
Моден Секси Мажи Боксер е Краток Половина Нога Панталони Bodysuit Панталоните Солидна Боја Мека Дише Shapewear Боксери Шорцеви долна облека

Моден Секси Мажи Боксер е Краток Половина Нога Панталони Bodysuit Панталоните Солидна Боја Мека Дише Shapewear

DEN 393.00
DEN 561.12
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.12 КГ Пакет : 1 *Среден Панталона
Станот Мерење,Единица : CM,1 инч=2.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Материјал : 90%Polyamide+10%Lycra Тип : Средна Панталони во Боја : 6 бои како што се покаже во слики Големина : S M L XL Повод : Stadewear/спортски Сезона : All Нето Тежина : 0. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Најлон
Број На Модел На:
yfd03-CB2
Бренд Име:
yufeida

Избор на клиент