• Новак
XF Висок Квалитет 2018 Новата Писта Моден Дизајнер Облека за Жени Карти за Играње Печати Sequin Резервоарот Фустан

XF Висок Квалитет 2018 Новата Писта Моден Дизајнер Облека за Жени Карти за Играње Печати Sequin Резервоарот

DEN 1606.00
DEN 1867.20
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Избрани,Полиестер
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
DIDACHARM
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Резервоар
Стил:
Бохемски
Број На Модел На:
1024-13
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes

Избор на клиент