• Новак
2017 нова жешка продажбата дама зимски чизми за снег цевка оптоварување во топла женски чизми водоотпорен не се лизга чизми

2017 нова жешка продажбата дама зимски чизми за снег цевка оптоварување во топла женски чизми водоотпорен не

DEN 976.00
DEN 1060.80
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Најлон
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Пети Форма:
Круг Пети
Моден Елемент:
Appliques
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Број На Модел На:
471
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Вратило Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Мека Кожа

Избор на клиент