• Новак
За Suzuki DR650 S 1990 1991 DR650S LINHAI 260cc 300cc АТВ UTV Скутер Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier 12V

За Suzuki DR650 S 1990 1991 DR650S LINHAI 260cc 300cc АТВ UTV Скутер Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier

DEN 835.00
DEN 959.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Fitment : За SUZUKI DR650 S 1990 1991
За LINHAI 260cc 300cc АТВ UTV Скутер Материјал : Изработени од Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Изградба
Работен Напон : DC 12 V
Големина : 80 X 80 X 30мм/3. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Превозот време не е загарантирана. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Телефон мора да се for international express превозот. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.18"
Пакетот Вклучува : 1 Парче x Напонски Регулатор Rectifier Инструкции не се Вклучени
Карактеристики : Погоден топлина мијалник дизајн за најдобри ладење Помогне да прахосвам вишокот на напон,
спречување на над-полнење на батеријата Ефикасно подобрување на топлина мијалник и полнење способности Директна замена за вашиот оригинален единица.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Спецификација:
12V
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
за suzuki
модел 01:
За Linhai 260cc 300cc АТВ UTV Скутер
Модел:
DR650 S DR650S 1990 1991

Избор на клиент