• Новак
Девојката во Купот Везана,Маслото Крстот бод рачно изработени 14CT Платно DIY,DMC,Крос-бод колекции,За Везови Уметност Дома

Девојката во Купот Везана,Маслото Крстот бод рачно изработени 14CT Платно DIY,DMC,Крос-бод колекции,За Везови

DEN 1343.52
Во достапна форма

Пристапност


Превозот
1. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling.Крстот бод комплет, треба шиење со себе големина на Слика : 53 X41cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:63 X51cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ве молиме контактирајте со нас
. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
dahlia
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции
бод:
1-3.72

Избор на клиент