• Новак
OUTKIT 10pcs/многу Бодликава Доведе Кука 2g/2.5 g/3g/5.25 g/7g Форумот Риболов Кука Риба Куки Одговара за Тексас Апаратури Риболов Справи

OUTKIT 10pcs/многу Бодликава Доведе Кука 2g/2.5 g/3g/5.25 g/7g Форумот Риболов Кука Риба Куки Одговара за Тексас

DEN 302.00
DEN 402.72
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Висок квалитет тешко Нерѓосувачки челик, бодликава, многу остра Големина : како опис Пакување вклучува : 1 сет(10pcs) Риболов куки Тежина : 20-70g(приближното)
Внимание :Поради различни производство серија, ве молиме овозможи некои големина се разликува, но многу ниска се разликува. Ако умот вас тоа ве молиме мислам дека тоа преку. Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете ИМЕ и презиме како примачот име. Ве молиме да се разбере 3.Опис : 10pcs/многу Бодликава Доведе Кука 2g/2.Добри алатки за љубителите на риболов.Бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Инаку, вие не може да го добиете вашиот предмети затоа на регулацијата на вашиот царински.Ве молиме овозможи 0-1cm се разликува поради прирачник за мерење. Адреса не може да биде изменета по породувањето.Одлична пловни и чувствителност.25 g/7g Форумот Риболов Кука Риба Куки Одговара за Тексас Апаратури Риболов Справи Материјал : Висок јаглероден челик за Користење : За риболов Карактеристики :
1. Ние ви препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард на Превозот и Регистрирани Пост Воздухопловната како вашиот приоритет

Забелешки 1.Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Главните карактеристики

Обликот:
Како што е прикажано
Бренд Име:
OUTKIT
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езеро
Тип:
Доведе чудак кука
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Избор на клиент