• Новак
Есен, Зима Голема Врвот Вистинска Кожа Отворено Спорт Трчање За Мажи Кадифен Топло Зима Работи Патики Мажите одење чевли

Есен, Зима Голема Врвот Вистинска Кожа Отворено Спорт Трчање За Мажи Кадифен Топло Зима Работи Патики Мажите

DEN 2190.00
DEN 3776.64
-42 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме!
CN ( ЕУР ) големина , велика БРИТАНИЈА големина и НИ големина за упатување во нашата продавница , ние ви препорачуваме купувачи изберете еквивалент НИ големина од нога должина во CM единица , се надевам дека ќе се разбереме !
Сите чевли се испрати без кутии за избегнување на царинските провери и спаси цена за нашите купувачот !
Или Кликнете Подолу Фото Галерија,Изберете Повеќе Елементи, За Да Започнете Shoping :
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Види повеќе спортски производи за шопинг : Поради временската разлика , можеби ние не сме на линија , ве молиме слободно да ни остави пораки , ние ќе ви одговори наскоро ! Дали Постојат Било Какви Тешкотии За Плаќање ? Почитувани Купувачот : Никакви Негативни Или Неутрални Повратните Информации Реши Ништо ! ние сметаме дека сите проблеми или решавање спорови може да се реши со добра комуникација и пријателски преговори.Добредојде! Постојат Патики И Спортски Торби Тука.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Бренд Име:
GOGORUNS
Датум На Издавање:
Fall2017
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
За Растојание:
Сса 10 километри
Број На Модел На:
388h
Модел стил:
Трчање
чевли стил:
спортски чевли
Чевли Тип:
Спортски Чевли
Чевли модел:
Патики
Модел Тип:
обука за чевли
Тип на чевли:
тренери чевли

Избор на клиент