• Новак
ласерски цевка Ниска цена co2 laser цевка 100W co2 laser цевка 1450mm ZuRong

ласерски цевка Ниска цена co2 laser цевка 100W co2 laser цевка 1450mm ZuRong

DEN 10800.00
Во достапна форма

Пристапност

Мала Тежина
Да, во споредба јас zr CO2 laser цевка со истиот и други општи Co2 laser цевка, Нашето јас zr Е CO2 laser цевка тежина се полесни од другите". други компанијата CO2 laser цевка само може да надвор од нас. По нареди, ве молиме да обрнете внимание на пораката доаѓаат од aliexpress или мобилен.
Јас zr CO2 laser цевка ,го Поздравуваме вашиот истрага. Еден од нашите основни предности е По-Услуги, ние посветена дека нашите јас zr CO2 laser цевка 150w имаат 6 месеци гаранција за вас. Заеднички модели се : 40w, 60 W, 70 W ,80 W, 100 W, 130 W, 150 W ,160 W ,170 W 2. На годишна продажба количество има постигнато 20000pcs на CO2 laser цевки и 2000 групи на ласерски машини сега.Долго Гаранција
Јас zr ласерски компанијата веруваат дека : "КВАЛИТЕТОТ Е НАШАТА КУЛТУРА". Општи големина CO2 Laser цевка Должина, Дијаметар Моќност 700 мм 50mm 40w 1250mm 55мм 60-70w 1250mm 80mm 80-90w 1450mm 80mm 100-110w 1650mm 80mm 130-135w 1600mm 60mm 110w 1850mm 80mm 150-155w 2000mm 80mm 160-170w Прилагодена Големина Прилагоди на Големината на одредена W Карактеристики :
1. Како што јас zr CO2 laser цевка 150 w ,тоа е максимална излезна моќност може да достигне околу 180 w. Нормално ние брод на сите ласерски цевка со DHL ако купувачот без совети за aliexpress пред превозот.
медицинска употреба :
главно се користи во убавина, гинекологија и други област. Ако ви треба помош, ве молиме оставете порака за да продавачот на aliexpress 3. За било какви прашања треба преговараат, продавачот ќе го направи порака на aliexpress или да пратите порака од страна на мобилен. Единствен Облик Дизајн
Јас zr CO2 laser цевка мора Неговата уникатна структура, не само одржување на изгледот на CO2 laser цевка убавина, но, исто така, прави flexural капацитет на цевка тело варијанта множат, така што CO2 laser цевка работа стабилност во голема мера се подобри.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ZR0241
Бренд Име:
ZR
Место на Потекло:
Кина,Шангај
Материјал:
оптичко стакло
Должина:
1450MM
Дијаметар:
80mm
Животен век:
10000hours
Катализатор:
Yes
Гаранција:
шест месеци
Номинална моќност:
100-110W
Функција:
Ласерско Сечење и Гравирање

Избор на клиент