• Новак
За BMW F650ST F650 ST 1997 1998 G650X G650 X 2007 2008 2009 2010 2011 Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier 12V

За BMW F650ST F650 ST 1997 1998 G650X G650 X 2007 2008 2009 2010 2011 Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier

DEN 877.00
DEN 1008.00
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. ние ги испратите преку различни воздух mail.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Прими погрешен точка
2.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Answer : ___________________________ Note :
1.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.Ви благодариме за вашето разбирање. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Телефон мора да се for international express превозот. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Вашиот не добиете објектот
3.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Fitment : За BMW F650 1997-2001 За BMW F650 GS 1999-2011 За BMW F650 ST 1997-1998 За BMW F650 CS 2002-2011 За BMW G650 X 2007-2011 За BMW F800 S 2007-2011 За BMW F800 ST 2007-2011 За BMW F650 GS Дакар 2000-2008 Г. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Спецификација:
12V
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
за BMW
Оем Замена:
SH532B-12
M:
F650GS Дакар F650 ГШ 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
модел 01:
F650CS Scarver F650 КС 2002 2003 2004 2005
модел 02:
G 650 Xcountry Xmoto Xchallenge 2007 2008 2009 2010
модел 03:
F 650 1997 1998 1999 2000 2001
модел 04:
F650GS F650 ГШ 1999 2000 2001
Модел 05:
F650ST F650 ST 1997 1998
модел 06:
F650CS F650 КС 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
модел 07:
G650X G650 X 2007 2008 2009 2010 2011
модел 08:
F800S F800ST 2007 2008 2009 2010 2011 F800 S ST

Избор на клиент