• Новак
BAOFENG Т1 МИНИ двонасочна Радио BF-Т1 Воки Токи UHF 400-470mhz 20CH Преносни Шунка FM БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Рачни Transceiver

BAOFENG Т1 МИНИ двонасочна Радио BF-Т1 Воки Токи UHF 400-470mhz 20CH Преносни Шунка FM БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио

DEN 1224.00
Во достапна форма

Пристапност

5/1 W
Напојување : 3. USB полнач.7 V 1500mah Li-ion Батерија Пакет;
1*Конектор ( 100 V-240 V );
1* Спојувалка За Каиш;
1* МК Упатство
1* Слушалка
1* T1 USB програмирање кабел со CD
. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба!
BAOFENG Т1 МИНИ двонасочна Радио BF-Т1 Воки Токи UHF 400-470mhz 20 CH Преносни Шунка FM БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Рачни Transceiver Interphone
Опис :
BF-Т1 е супер тенок UHF мини рачен Радија,лесен за ракување, PC програмабилни.

Главните карактеристики

Фреквентен Опсег:
UHF
Максимален Домет:
Разговор Опсег:
1-3km во градот
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BAOFENG
Воки Токи Тип:
Преносни
Тип:
Двонасочна Радио
Складирање Канал:
20
Број На Модел На:
BF-Т1
Is_Display:
Yes
Димензии:
108 x 55 x 21 mm

Избор на клиент