• Новак
Selfie Прстен Огледало Шминка CaseFor iPhone 6 6S 5 5S SE 7 8 x за Samsung S8 S7 S6 LED Светло Флеш ДО Андроид Мобилен Телефон

Selfie Прстен Огледало Шминка CaseFor iPhone 6 6S 5 5S SE 7 8 x за Samsung S8 S7 S6 LED Светло Флеш ДО Андроид

DEN 182.00
DEN 239.52
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Со овој selfie Прстен Светлина ние никогаш не ќе мора да се грижите темна околина повторно.
3 Нивоа на Осветленост и 36 Долготрајни LED светилки
Само Притиснете на копчето, ќе бидете во можност да се префрлите на друг осветлување ниво.8 cm(H)
Карактеристики :
(1)3 НИВОА на ОСВЕТЛЕНОСТ : Земете selfies насекаде, темно ноќни клубови, Партии, Кампување итн.
(4)Тој е дизајниран со анти-лизга и отпорно на гребење сунѓер кој може ефикасно да го спречи тоа од испаѓање и го заштитите вашиот телефон од тоа да биде изгребани. 36 LED светилки ќе биде во можност да обезбеди доволно светлина за да земе голем selfies.
(3)Тоа е погодно да се користи. Тоа исто така ви помага да се добие повисок квалитет на слики и видео записи кога природна светлина не е достапна. Со овој Selfie Прстен Светлина, ќе бидете во можност да се земе голем selfies во темни области или кога природна светлина не е достапна .
Selfie прстен светлина За i Phone 6s / 6s Плус / 6 /6 Плус / 5s / 5в / 5 / 4s / 4, За Samsung Galaxy серија како Галакси S6, S6 Работ Плус, Забелешка 5,За LG мобилни Телефони, За Мото, За Huawei, За HTC, За Sony и други телефони, За i Pad ,За Mac Book
Спецификации :
Боја : црна ,бела,розова
Материјал : Пластика
Големина : 8.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
For iPhone
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Симпатична,Егзотични,Апстракт

Избор на клиент