• Новак
Кориснички Календар Keychain,Персоналните Копче синџир, Сопствени Имиња и Датум, Прилагодено Клучните Алки,Подароци за Денот на Вљубените

Кориснички Календар Keychain,Персоналните Копче синџир, Сопствени Имиња и Датум, Прилагодено Клучните Алки,Подароци

DEN 383.52
Во достапна форма

Пристапност


Кориснички Календар Keychain,Персоналните Копче синџир, Сопствени Имиња и Датум, Прилагодено Клучните Алки,Подароци за Денот на Вљубените
Pls ја напушти следниве персоналните информации во коментар кутија кога ќе се провери .
1. Pls напишете ја вашата сопствени имиња и датум
2. Pls напишете ги зборовите што сакате да се стави на грб на клучните синџир
Ако ви се на големо, pls се чувствуваат слободно контактирајте ме, јас ќе ви даде голем попуст.
Производството време е од 3 работни дена, pls сметаат дека ова, кога ќе купување, Брод на САД, RU, во рок од 15 работни дена, бродот за други земји 30-40 дена.
Ако имате било какви прашања пред да ја купите или по примена на објектот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
клучни синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Избор на клиент