• Новак
Моден микс боја стп кожа бебе moccasins чевли мека дното Новороденче девојки и момчиња плитки патики чевли за 0-18 МИЛИОНИ

Моден микс боја стп кожа бебе moccasins чевли мека дното Новороденче девојки и момчиња плитки патики чевли

DEN 189.00
DEN 236.64
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Материјал : кожа стп
Одговараат : 0-18 месеци Боја : Види на сликата Шема : микс боја Стил : Креветчето чевли Пакет : 1 пар на креветчето чевли со opp вреќа ве Молиме да се измери големината на вашето бебе на нозе. Големина На Табелата
НАС 1 insole должина 11cm одговара за 0-6 M
НАС 2 во единствена должина 12cm ела за 6-12 M
НАС 3 во единствена должина 13cm ела за 12-18 МИЛИОНИ
нашата единица е CM,и 1inch=2.54 СМ
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме, изберете ја големината според бебе нозете должината наместо возраст

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HONGTEYA
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук
Одделот За Името:
бебе moccasins
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
боја:
како фото
Стил:
Плитки
Outsole Материјал:
PU
Сезоната:
пролет, есен
Моден Елемент:
Цврста
Големина:
11cm 12cm 13cm
Пол:
бебе девојка и момче
Потеклото на место:
Кина

Избор на клиент