• Новак
Бесплатен превозот 10pcs 5032001130 2X470UH 3А SMD-8 SUMIDA

Бесплатен превозот 10pcs 5032001130 2X470UH 3А SMD-8 SUMIDA

DEN 1061.76
Во достапна форма

Пристапност


Превозот И Плаќање :
1. За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел .
Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co.
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција.Купи повеќе делови. Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа. Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент