• Новак
Вистински Фокс Крзно Жените Зима Мода Марами Топло Шамија Лажни Кошула Јака Дама Домот Темперамент Додатоци Shawl S005-праска

Вистински Фокс Крзно Жените Зима Мода Марами Топло Шамија Лажни Кошула Јака Дама Домот Темперамент Додатоци

DEN 2217.12
Во достапна форма

Пристапност


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.74 $1.04
$0.64 $1.04
$2.04 $3.14
$1.61 $2.69
$1.89 $3.77
$8.66 $15.74
$7.68 $12.59
$5.47 $9.12
wy-приклучок-крај
Должина : Околу 90 см
Ширина : Околу 15 см
Боја : 19 бои
Ве молиме овозможи 1-2cm/10-20g се разликува поради прирачник measuremen, ви благодариме.

Главните карактеристики

Бренд Име:
TONGKWOK
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
80см-100cm
Број На Модел На:
S005-праска
Тип На Објект:
Марами

Избор на клиент