• Новак
прекрасна неколку мајмуни пвц ѕид decals за детска соба фрижидер оркестарот уметност цртан филм животни ѕид налепници diy отстранлив позадина

прекрасна неколку мајмуни пвц ѕид decals за детска соба фрижидер оркестарот уметност цртан филм животни ѕид

DEN 68.00
DEN 71.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
експрес : 5-10 дена. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.Технологија : 3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
превозот терминот s
1. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
ZYPA-155AB-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Доби Производ големина(cm*cm):
Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
неколку мајмуни
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes

Избор на клиент