• Новак
Новиот Кинески Стил LED Дрвени Pendant Светла Едноставна Пергамент Дрвени Резбани Спалната соба Коридор Хотел Ресторан Pendant Осветлување

Новиот Кинески Стил LED Дрвени Pendant Светла Едноставна Пергамент Дрвени Резбани Спалната соба Коридор Хотел

DEN 9074.00
DEN 9552.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Ова Таванот Светлина со одличен светлината и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Таванот Светлина Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на Кинески стил во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Таванот Светлина. Примена : трпезарија. Дневна соба. Балкон. Кафе. Бар. Лоби и Aisle Функции : Дома осветлување, Комерцијални осветлување, Декоративни осветлување Тип : Таванот Светлина извор на Светлина : E27 * 1 Материјали : Дрво Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 10 - 35㎡ Боја : Махагони. Оригиналното дрво Големина(Кол.*H) : (прибл.) Пакет се Вклучени : 1 X Таванот Светлина(Сијалица не е вклучена) Забелешка : Основни Собранието е потребно;

Главните карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Техника:
Преку Резбани
Карактеристики:
Современиот Кинески стил
Тело Материјал:
ПВЦ,Бамбус
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
кинески стил
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Кревет Во Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
X-278
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
База Тип:
E27
Употреба:
Дневно осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2year
Тип На Прекинувач:
Никој
Напон:
90-260V
Заврши:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво

Избор на клиент