• Новак
YK ЧИЧКО Бренд 2017 Нов бренд Качулка Streetwear Хип Хоп Multicolor Графити Маскирани Hoody Mens Дуксери и Суичери Големина М-3XL

YK ЧИЧКО Бренд 2017 Нов бренд Качулка Streetwear Хип Хоп Multicolor Графити Маскирани Hoody Mens Дуксери и

DEN 1112.00
DEN 1823.04
-39 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
б.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
Повратни информации
1.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
в.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.Ние брод надвор на стоки преку Кина Пост Регистрирани Парцела, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За Време Dlivery
а.Ве молиме да ја плати во рок од 7days на редот.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
За Превозот
1. Однапред ви благодариме за вашата разбере.Ние ја прифати Кредитна картичка, Western Union, Alipay. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Напомена :
1.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
YK ЧИЧКО
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
3D Суичери
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Број На Производ:
LSR-589-1
Sleeve:
Долг Ракав
Стил детали:
3D Испечатени
Сезоната:
Пролет/Есен
Боја:
како на слика
Големина:
M/L/XL/XXL/3XL
Времето на пазарот:
2017 есен
Шема:
Графити

Избор на клиент