• Новак
32 Цевки Левата Рака Пан Flute Нови Пристигнување Двојно Цевки Пан Цевка G Клучни ABS Пластика Woodwind Музички Инструмент

32 Цевки Левата Рака Пан Flute Нови Пристигнување Двојно Цевки Пан Цевка G Клучни ABS Пластика Woodwind Музички

DEN 6480.00
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ви благодариме за вашето внимание. Поради изработка, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја На Објектот. Answer : ___________________________ Note : 1. Ви благодариме. Ви благодариме.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$99. Тон може да се различни кога различни луѓе игра. Пакетот вклучува : 1 x Пан Flute 1 x Заштитна Торба Топло Совети : Како стоката во долги транспорт процес неизбежно ќе биде изгребани, но толку долго како на нормална употреба на производот не влијае, ние не прифаќаме било каква причина да се вратат, ве молиме да се разгледа сериозно пред да го купат! Во исто време ние ќе внимателно пред испорака инспекција на секој производ да се обезбеди дека производот не се имате било какви проблеми со квалитетот!Ви благодариме на соработката. Тоа е дотеран во G копче и има убава и јасно ѕвонење.55
$75
$135
wy-приклучок-крај. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка при мерење со рака мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
32 Цевки Левата Рака Пан Flute Нови Пристигнување Двојно Цевки Пан Цевка G Клучни ABS Пластика Woodwind Музички Инструмент
Опис на производот : Број на Цевки : 32 Цевки Теренот : G Клучни Главен Материјал : ABS Пластика Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Страна Ориентација : Левата Рака (Кога се игра, најдолго цевка е во лево) и пан flute е изработен од ABS пластика.

Главните карактеристики

боја:
Жолта
Тон:
G
Бренд Име:
MoonLady
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
E Механизам:
No
Број На Модел На:
Двојно Цевки Panflute
Површината Материјал:
ABS Пластика
Клучни материјал:
ABS Пластика
Број на Дупки:
32 Цевки
Тело Материјал:
ABS Пластика
Име на производ:
32 Цевки Левата Рака Двојно Цевки Пан Flute
Главен Материјал:
ABS Пластика
Пан Flute Боја:
Жолта
Пан Flute Копче:
G Копче
Производ Цевки:
32 Цевки
Висат Ориентација:
Левата Рака (најдолго цевка е во левата кога пуштате)
Други име:
Двојно Цевки G Клучни ABS Пластика Пан Цевка

Избор на клиент