• Новак
SHINEKA ABS Автомобил Стил Прозорец-нијанси Црна Прозорец-ролетни за Chevy Camaro 2017+

SHINEKA ABS Автомобил Стил Прозорец-нијанси Црна Прозорец-ролетни за Chevy Camaro 2017+

DEN 2508.00
DEN 2639.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


SHINEKA ABS Автомобил Стил Прозорец-нијанси Црна Прозорец-ролетни за Chevy Camaro 2017+
1. Автомобил Модел на Chevrolet Camaro 2017+ 2. Големина : Оригинални автомобил совршено 3. Материјал : ABS 4. Пакет содржи : 1 сет 5.100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни
Внимание : ве Молиме проверете кај нас или на другите за да бидете сигурни дека нашите производи се вклопи во вашиот автомобил Топлина до 3 M селотејп пред лепење на објектот на автомобилот, потоа притиснете го за најмалку 1 мин


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Shineka
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
HM05068
Материјал Тип:
ABS
категорија:
3D
Налепница Сместување:
прозорецот
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Големина:
Original car perfectly
Автомобил модел:
chevrolet camaro
Позиција:
прозорецот
Функција:
3M Ahesive лента

Избор на клиент