• Новак
Gangsta Napper Tumblr Sweatshirt Графички Смешно Секојдневен Дуксери уморни БОЛЕСТ Ноќна Кошула Gangsta Gangsta Rap Скокач Хип-Хоп Блузи

Gangsta Napper Tumblr Sweatshirt Графички Смешно Секојдневен Дуксери уморни БОЛЕСТ Ноќна Кошула Gangsta Gangsta

DEN 676.00
DEN 719.52
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Плаќање Ние прифаќаат кредитни картички, банкарски трансфер и western union. Поддршка Aliexpress Зачувам Превозот и Осигурување на Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по плаќање расчисти, објектот ќе биде пренесена преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат. EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде. DHL обично трае 5-8 дена да пристигнат. Политика за наплата Доколку постои каква било неисправни, pls се врати за да добиете рефундација или за замена. *pls да го вратите во рок од 3 дена откако си ја примил стоката.треба плати се врати превозот слободни. Повратни информации *Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу! *pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. *Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. *Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сива, Розова, Бела
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
SHYUTEE
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Избор на клиент