• Новак
2017 нови зимски чизми Европа и сад ултра ниска влакна тапан правец на рамна глава висока пета чевли tassel чизми

2017 нови зимски чизми Европа и сад ултра ниска влакна тапан правец на рамна глава висока пета чевли tassel

DEN 1201.00
DEN 1305.60
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
KZb8n
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Вратило Материјал:
Крзно
Горниот Материјал:
Стадото
Платформа Висина:
5-7cm
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Процесот:
Лепило
Декорација:
Tassel
Горниот Материјал:
Велур

Избор на клиент