• Новак
Простор Планина Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слика За Дневна Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот Без Рамка

Простор Планина Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слика За Дневна Соба Дома Декоративни Спална

DEN 207.00
DEN 383.52
-46 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16X24, 20X30, 24x36
Бренд Име:
Ерик и Може да
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Слика Слика
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Посебна
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
WCP01091
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
Големина:
30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Материјал:
Платно Сликарство
Големина во инчи:
12*16 инчи 16*24 инчи 20*30 инчи 24*36 инчи
Предност:
обичај постер
Начин На Ставаат:
Двострано лепило презентира со производот
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Метод на продажба:
трговија на големо и на мало
Потекло:
Кина
Стил:
Екскурзии Lunaires

Избор на клиент