• Новак
Forevergracedress 2018 Faux Крзно Свадба Заврши Грб Bolero Јакна Свадба Додатоци Кејп Наметка Shawls Марами Во Парк

Forevergracedress 2018 Faux Крзно Свадба Заврши Грб Bolero Јакна Свадба Додатоци Кејп Наметка Shawls Марами

DEN 1267.00
DEN 1920.00
-34 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Forevergracedress
Материјал:
Faux Крзно
Техника:
Облека Обоена
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
PJ0056
Тип На Објект:
свадба обвива
Слика Тип:
Вистински Слики,Вистински Фото
боја:
Исто како и слики

Избор на клиент