• Новак
5PCS Мода Легура Долговечност Желка Накит Pendant Ѓердан Clavicle За Подарок Ѓердан Накит Сјај Lotus

5PCS Мода Легура Долговечност Желка Накит Pendant Ѓердан Clavicle За Подарок Ѓердан Накит Сјај Lotus

DEN 456.00
Во достапна форма

Пристапност

Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина .
Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер :
1.
За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Материјал:
Легура
боја:
Сребро.
Стил:
моден ѓердан

Избор на клиент