• Новак
Слободен Десктоп Позадина Слики Сопствена Позадина Момчиња Спалната Соба Позадина Современото Живеење Соба Дизајн Идеи Позадина Шема Студија

Слободен Десктоп Позадина Слики Сопствена Позадина Момчиња Спалната Соба Позадина Современото Живеење Соба

DEN 1062.00
DEN 1967.52
-46 %
Во достапна форма

Пристапност

ѕидот mural.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1. Можете да помогнете ми да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика?
Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно 5.

Главните карактеристики

боја:
како слик
Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ZY-225
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на клиент