• Новак
Зима жените големи димензии високи вратот везови фустани облека есен turtleneck долг ракав лабава дебели руно топло лабава облека gown

Зима жените големи димензии високи вратот везови фустани облека есен turtleneck долг ракав лабава дебели руно

DEN 1385.00
DEN 1731.84
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Зима жените големи димензии високи вратот везови фустани облека есен turtleneck долг ракав лабава дебели руно топло лабава облека gown
Една големина : Биста : 102cm , Рамо : 40 cm,Должина на : 105 см,Ракави : 52cm

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Зима
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
RZ9622
Деколте:
Turtleneck
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Природни
боја:
црвена,темно црвена,црна,темно сина
Пол:
Жените женски девојка дама
Функција:
згусне термички нестабилни голема големина
Стил:
Слободно Време На Повик Гроздобер Ретро
Сезоната:
Пролет, есен зима
Материјал:
Памук, Лен
Моден Елемент:
цветни цвет embroider
Облека фуста:
Pullover
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Тип:
долг фустан, здолниште облека gown

Избор на клиент