• Новак
3pcs/број 8*и 17,5 см Висок Квалитет Прилагодено Лого Печатени Козметички Сомот Торбичка Drawstrin Кеси Накит Пакување За Жени Подароци

3pcs/број 8*и 17,5 см Висок Квалитет Прилагодено Лого Печатени Козметички Сомот Торбичка Drawstrin Кеси Накит

DEN 145.00
DEN 170.40
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


големина : 8*и 17,5 см

Главните карактеристики

Број На Модел На:
NO
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Сомот
Бренд Име:
ZHUANGSHIJIE
Тип:
Drawstring торба, складирање торба, организатор, торбичка
Складирање за:
Долна облека, чорапи, козметички, крпа, т кошула, чевли
Погоден за:
Патување, дома, пешачење, кампување

Избор на клиент