• Новак
3 пол 3 фаза автоматско префрлување прекинувач ats 630A 220V/ 230V/380V/440V

3 пол 3 фаза автоматско префрлување прекинувач ats 630A 220V/ 230V/380V/440V

DEN 12720.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
SORO
Полјаците Број:
3
Број На Модел На:
3P 630A
Тип:
Украсениот Случај

Избор на клиент

PFV218N20 ДА-220F 10pcs/многу
  • Новак

PFV218N20 ДА-220F 10pcs/многу

DEN 438.00 460.80

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з

MB8S 800V0.5A SOP4 10pcs/многу
  • Новак

MB8S 800V0.5A SOP4 10pcs/многу

DEN 192.00 201.60

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

RT8265 10pcs/многу
  • Новак

RT8265 10pcs/многу

DEN 310.00 326.40

* сосема нов објект како на слика* Преполна со меур торба и Картон* Производство само најдобро за широка

CPC1390G 10pcs/многу
  • Новак

CPC1390G 10pcs/многу

DEN 230.40

Ние сме повеќе од среќни даодговори на сите прашања кои ги имате.* сосема нов објект како на слика* Препо