• Новак
СКАРА@FUKA Автомобил Батеријата Негативни - Заштита Водоотпорен Покритие Клип Случај Пластика За Кадилак XT5

СКАРА@FUKA Автомобил Батеријата Негативни - Заштита Водоотпорен Покритие Клип Случај Пластика За Кадилак XT5

DEN 287.52
Во достапна форма

Пристапност


Внимание : листа на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во секое време!
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Висок Quatily Пластика
Боја : како на сликата шоу
Fitment : Кадилак XT5 2016 2017
Забелешка : се Продаваат како што се гледа. Ве молиме проверете го вашиот автомобил, и да се обезбеди соодветноста пред купување
Карактеристики :
Строги фабрика КК тест ,со висок квалитет загарантирана.
Лесно installtion,само паста со лепило.
3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
Пакет се вклучени : 1 PC Автомобил Батеријата Негативни "-" Заштита Водоотпорен Покритие Клип Случај Пластика

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
Батеријата Негативни - Заштита
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на клиент