• Новак
Нова за ABB Учат Pendant LCD Екран S4C S4C+ Робот 3HNE00313-1 Abb

Нова за ABB Учат Pendant LCD Екран S4C S4C+ Робот 3HNE00313-1 Abb

DEN 14569.00
DEN 15336.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена Доколку вашиот објект не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата (помалку превозот). Ако не, ние ќе се пониски од стандардните. Бразил клиенти : Доколку сте избрале DHL, ве молиме кажете ни за вашите даночни ID), која е DHL е барања, но ние ќе го следат за да се пополни во декларирана вредност, не грижете се. Курир далечински такса Проблем : Кога ќе изберете експрес испорака, како што се : DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, EMS, итн.
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања преку Aliexpress систем за пораки дневно на работни дена. За врати пратката ве молиме контактирајте со нас преку e Bay со снабдување ни реден број и причината за враќање (Return
прифатливи до 15days откако ќе ги примите објект Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас (Aliexpress Пораки приоритетни) и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка.
Почитувани купувачи,
Добредојдовте на нашата продавница.
Ако не сте во ред со плаќање на сопствени даночни ако за жал, вашиот парцела се одржа од страна на царинската управа, ве молиме да не го стави на ред.

Главните карактеристики

Бренд Име:
osatych
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина На Екранот:
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
за 3HNE00313-1
Компатибилен Бренд:
Други

Избор на клиент