• Новак
Некој Растворувач Бела Перфорирани Само Лепило Винил Бела Еден Начин Визија Винил Филм ЕКО Растворувач Печатач Големина:1.07x50M/Ролна

Некој Растворувач Бела Перфорирани Само Лепило Винил Бела Еден Начин Визија Винил Филм ЕКО Растворувач Печатач

DEN 10098.00
DEN 11880.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат. За да Бидете Сигурни дека ќе добиете на стоки во добра состојба.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.07 м*50 метри/Roll Филм Дебелина 0. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има).
Вашето мислење е многу важна за нас. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта.
Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката.12 mm Ослободување Хартија 120 g ПВЦ Материјал Погоден ЕКО/Растворувач Печатач Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 2 години, и Затворен 5 години
1, Некој, Погоден за сите видови на ЕКО/Растворувач Печатач, Инкџет Печатење.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Бренд Име:
aomior
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
50m
Налепница Сместување:
прозорецот
Име На Модел:
USOV
Објектот Ширина:
1.07m
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
110cm
Објектот Дијаметар:
20cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
Еден Начин Визија Филм
Големина:
1.07*50m/Roll
боја:
Бела

Избор на клиент