• Новак
BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки симпатична верверица свадба подарок Бебе Детска Играчка за Божиќ подарок за Роденден

BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки симпатична верверица свадба подарок Бебе Детска Играчка за Божиќ подарок

DEN 343.00
DEN 489.60
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е нашата чест да ви понудиме пријатно шопинг искуство.Враќање на предмети за нас со следење на број, ние ќе испорака на нов објект за да што ПОБРЗО
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди наместо да остави негативни повратни информации, ви благодарам.
Ве молиме имајте во предвид следните чекори :
1.Ве молиме да испратите фотографии или видео за да ни го покаже проблем или други детали на стоката
3.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.ние ќе треба број на вас треба да ви даде повеќе поволна цена.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Краток Вовед
Како подарок за деца детска девојка момче Кадифен Полнети играчки Дома декорација партија Материјал направен од страна на пп памук, Должина 20cm Информации за Производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе Дете Играчка за Божиќ кукла Роденденски Подарок
Објектот
Спецификација&Се Грижи
Тип
Животни кадифен полнети играчки
Материјал
Полиестер/PP памук
Големина
должина 20cm
Тежина
Боја
Како слики
Функција
Меки,удобни
Возраст
сите возраст опсег
Пол
Унисекс
Technice
Отпечатени или Извезени
Погоден
Деца Играчки,Дома Декорација,Партијата,
Компанијата Подароци и др.

Главните карактеристики

Висина:
20cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
A043 кадифен полнети играчки
Предупредување:
Не близина на Оган
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
верверица
боја:
Како Слики Кадифен Играчки
Должина:
Length 20cm
Тип:
верверица Полнети Играчки
Користење На Опсег :
Деца Играчки Дома Декорација Партија Компанија Подароци и др.
MOQ:
едно парче
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пополнување:
PP Памук Кадифен Играчки
Пакет:
Пластични Кеси
Карактеристики:
Мека

Избор на клиент