• Новак
Децата надолу памук-поместена јакна одговара Повеќе девојки топло памучни панталони Деца носат две-парче

Децата надолу памук-поместена јакна одговара Повеќе девојки топло памучни панталони Деца носат две-парче

DEN 1659.00
DEN 1823.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
66-00
Стил:
Повик
Бренд Име:
Пролет мечка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент