• Новак
прирачник радијатор вентил Термостат Радијатор за контрола на температурата вентил двонасочна Агол вентил Термостат вентил

прирачник радијатор вентил Термостат Радијатор за контрола на температурата вентил двонасочна Агол вентил Термостат

DEN 1222.00
DEN 1286.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Номинален притисок : PN

Главните карактеристики

Спецификација:
A, B, C
Структура:
Контрола
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
моќност:
упатство

Избор на клиент