• Новак
Гроздобер Легендата на Zelda Кафе Кригла Home Office Аниме Игра Керамички Кригла Момче Мажите Кул Drinkware Подарок

Гроздобер Легендата на Zelda Кафе Кригла Home Office Аниме Игра Керамички Кригла Момче Мажите Кул Drinkware

DEN 755.00
DEN 888.48
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Информација за производот : Име : Legend of Zelda shield керамика кафе кригла Материјал : Керамички Големина на : 15*9*10.5 CM отпорност на Топлина : -20 -120 Капацитет : 400ml Количина : 1 PC Пакување : кутија
Пакување Големина : 16*10*12.5 cm

Главните карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
DM43
Стил:
личност
Керамички Тип:
порцелански
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Спецификација:
1
Бренд Име:
LanBeiJia
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе

Избор на клиент