• Новак
Компатибилен Гола сијалица со станбен LMP-F230 замена светилки за SONY VPL-FX30 F400X F500X Проектори СРЕЌЕН BATE

Компатибилен Гола сијалица со станбен LMP-F230 замена светилки за SONY VPL-FX30 F400X F500X Проектори СРЕЌЕН

DEN 1712.00
DEN 2063.04
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
Тип : Компатибилни Проектор Светилка (CBH)
Дел Број : LMP-F230
Компатибилен со : VPL-FX30 F400 X F500 X
Wattage : 230 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.

Главните карактеристики

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
LMP-F230
Тип:
компатибилен гола сијалица со домување
Wattage:
230W
вклопуваат со:
VPL-FX30 F400X F500X
Гаранција:
180 дена

Избор на клиент